Brutus guestbook
Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |

Napište vzkaz skupině Brutus a celému světu:

Návštěvy 10..19

V knize je celkem 6853 návštěv.

Předchozí stránka Další stránka


Jméno:Iva
E-mail:765iva@seznam.cz
Datum:2026-04-14 20:22:39
Vzkaz:Slyšela jsem Vás ve Všestarech 27.3.2026. Poprvé v životě. Před tím si můj přítel pobrukoval píseň "Śel pes do lesa a potkal dlažební kostku...", jinak jsem Vás neznala. Byl to on, kdo mě pozval na V8š koncert. Kluci, jste skvělí. Strhli jste mě, Vaše hudba je přesně taková jakou potřebuji slyšet. Rytmická, taneční, jednoduché texty. A píseň "Dej se políbit", úplná pecka. Je mi už hodně let, tahle píseň ve mně probudila úplně všechno, vzpomínky, city, možná i vášeň..
id: 7093

Jméno:Vláďa
E-mail:
Datum:2026-04-06 10:34:34
Vzkaz:Fando,
Čižice jsou vždy první pátek v srpnu a ten je 7.8.
Folmava bude 1.8. v sobotu!
id: 7092

Jméno:Fanda Smoula
E-mail:
Datum:2026-04-05 20:20:41
Vzkaz:Dobry vecer. Opravdu jsou letos Cizice az druhy srpnovy vikend? A Folmava prosim vychazi na kdy? Predem diky. Smoula
id: 7090

Jméno:Fanda Smoula
E-mail:
Datum:2026-04-05 20:20:41
Vzkaz:Dobry vecer. Opravdu jsou letos Cizice az druhy srpnovy vikend? A Folmava prosim vychazi na kdy? Predem diky. Smoula
id: 7091

Jméno:Jenda2
E-mail:
Datum:2026-03-09 11:28:25
Vzkaz:Sobotní přeštická "Tvoje máma to ví" byla neskutečná, fantasticky prodlužovaná a šroubovaná do famozních výšek. Nikdy jsem takto skvělé provedení "mámy" neviděl a že už jsem jich viděl...Pro mě obrovský zážitek, kdy jsem jen stál s otevřenou pusou a zíral, co tam Vašek(kytara) a Honza(saxík)spáchali. Ostatní jim samozřejmě zdatně sekundovali. Doufám, že jste si pak náležitě vychutnali tu více jak minutu trvají děkovačku. Kluci děkuju !!!
id: 7088

Jméno:Vláďa
E-mail:
Datum:2026-03-09 11:28:25
Vzkaz:Ahoj Petro,
Čižice budou 7.8. a prázdninové Plasy 29.8.
id: 7089

Jméno:Petra
E-mail:
Datum:2026-03-08 23:43:16
Vzkaz:Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli už víte termíny na letní koncerty v Čižicích a Plasích? Musím naplánovat dovolenou:-) Děkuji za odpověď.
id: 7087

Jméno:Jitka
E-mail:
Datum:2026-02-27 01:45:31
Vzkaz:Ahojky,
Sašo všechno nejlepší k svátku a vše jen a jen nějlepsi.Jste boží kapela,už se těším na koncert.
Ať vám to stále a hlavně dlouho hraje.
Jste moje krevní skupina????
Tak na koncertě Oujeeee
id: 7086

Jméno:Kamarád Tondy
E-mail:
Datum:2026-02-20 19:43:56
Vzkaz:Hele, asi sme to v hospodě s tím komentem trochu přepálily.
Když sem vyděl, že Honza nespívá, tak mně to prostě nadzvedlo. Mám ho s Brutusákama spojený roky a člověka to zamrzí gdyž tam najednou nejni. Tak sem to napsal horkou hlavou.
Honzo, dej se hlavně dohromady to je teď to jediný na čem záleží.
A kapele držím palce ať to šlape dál. Až se vrátíš tak ten koncert stejně bude stát za to! Na tom trváme!
Mír všem. Jsme jedna parta.
id: 7085

Jméno:Sisina
E-mail:
Datum:2026-02-20 13:42:24
Vzkaz:Milý kamaráde Tondy, uklidni se....Kapela nám nemusí vůbec nic vysvětlovat, a možná Honza Prokop vůbec nestojí o nějaké veřejné rozhlašování důvodu proč momentálně nezpívá. Brutus hraje i s novým zpěvákem pořád skvěle, na kvalitu zábavy to nemá žádný vliv, tak se zkus bavit a užívat si a neřeš ptákoviny....
id: 7084

Předchozí stránka Další stránka

Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |